• Приймаємо замовлення з 8:00 до 19:00
 • Чоловічі джинси

  550.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  750.00 грн.

  Показано з 1 по 15 з 19 (всього 2 сторінок)

  Чоловічі джинси

  Чоловічі джинси

  Якщо Ви хочете мати сучасний вигляд, але при цьому свободу в русі і в ваших почуттях, бути розкутим і стильним, то звичайно ж у Вашому гардеробі мають бути присутні джинси. Сучасна мода надає любителям цього виду одягу широкий вибір: вузькі джинси або мають класичну ширину штанин, стандартну посадку або занижену, однотонні або з потертостями, порізами, з різними буквами, малюнками, лейби, блискавками та іншими віяннями моди.

  Все що Вашій душі завгодно Ви знайдете на полицях інтернет - магазину стокового одягу Stock1 Outlet. Адже ми стежимо за тим, щоб наші джинси були модними і сучасними. А гучні імена законодавців сучасної європейської моди допоможуть Вам сказати всім оточуючим, що Ви знаєте толк в стилі.

  У нас в магазині представлені моделі джинсів таких брендів як Antony Morato, Blend, Kiabi, Mustang, S. Oliver, Tom Tailor.

  Як підібрати розмір джинсів:

  Для того, щоб джинси сиділи по фігурі, необхідно правильно підібрати розмір. Для цього необхідно визначитися американський або європейський розмір вказаний на виробі. Так як Ви заглянули в інтернет - магазин стокового європейської одягу Stock1 Outlet, то природно і розміри на одязі вказані європейські.

  Тепер щоб зрозуміти, що означають ці літери і цифри на джинсах, розберемося докладніше. Тут немає ніяких складнощів. Отже, буква L вказує на довжину штанини джинсів по внутрішньому шву, а буква W означає обхват талії.

  Щоб Дізнатися який обхват талії Вам підходить, необхідно від Вашого розміру одягу відняти число 16. Це число постійне і не вагається від залежності від інших показників. Так, якщо Ваш розмір 50, то ми отримаємо 50 - 16 = 36. Значить з одним показником ми визначилися: W36. Тепер визначимося з цифрою біля букви L. Щоб дізнатися довжину штанини по внутрішньому шву, виміряйте довжину з ноги від паху до низу (вибираючи ту довжину, яка Вам здається найбільш підходящою). Смаки у кожного різні і хто - то любить, щоб довжина була з запасом, а хто - то вважає за краще закороткі. Після того як ви отримали показник довжини штанини по внутрішньому шву помножте його на 2,54. Так, при показники довжини ноги від паху до низу в 76 см, ми отримуємо округлений результат 30, тобто 76: 2,54 = 29,95. Округляем, і отримуємо 30.

  Купити чоловічі джинси в Києві вся Україна

  Якщо Ви задалися питанням: Де можна купити чоловічі джинси в Києві? То ми дамо на нього дуже проста відповідь: В інтернет - магазині стокового одягу Stock1 Outlet. Саме у нас представлені всі сучасні моделі джинсів і кожен раз регулярно оновлюється асортимент товару. А вибрані Вами джинси ми доставимо до Вас будь-якою кур'єрською службою. А для жителів Києва представлена ​​можливість самим забрати джинси і так же приміряти їх на точках самовивозу.