• Приймаємо замовлення з 8:00 до 19:00
 • HandMade

  HandMade
  Художні твори - це не тільки статуї великих скульпторів зодчества або картини відомих художників. Сьогодні дуже цінуються будь-які вироби ручної роботи, в тому числі і майстерно виконані іграшки. Текстильні ляльки, зроблені на найвищому рівні, дуже часто скуповуються приватними колекціонерами і можуть коштувати дуже, дуже дорого!

  З давніх часів, ляльки були постійними супутниками людей. Найцікавіше, що ляльки не завжди виготовлялися для малюків. Вони служили потужними артефактами в магічних ритуалах, а потім стали чудовими атрибутами інтер'єру.
  Стародавні слов'яни вірили, що при виготовленні в ляльку вкладалися емоції і у неї зароджується душа. Ці примітивні предмети служили в якості амулетів і вмістилищ духів-охоронців.
  Сьогодні, особою популярність отримали ляльки ручної роботи, зроблені з найпростіших матеріалів. Ці різноманітні красуні вже довгий час є незмінними фаворитами в серцях любителів красоти.Спрос на ляльки ручної роботи зараз як ніколи великий. Текстильні іграшки купують як для дітей, так і для особистих колекцій.
  Купити оригінальну красиву ляльку для дитини захочуть багато мами, тата, дідуся і бабусі. Особливо враховуючи, що лялька зшита з любов'ю з екологічно чистих матеріалів і не є масовим ширвжитком.

  Виготовлення ляльок - дуже красиве рукоділля!

  Портретні ляльки

  До речі, на подарунки все частіше замовляють портретних ляльок, але це звичайно вже вищий пілотаж, підвладний, тільки, досвідченим майстрам. Крім того користуються популярністю ляльки схожі на відомих політиків, акторів, моделей і кіногероїв.

  Інтер'єрні ляльки ручної роботи в Києві вся Україна

  Це дуже широке поняття. Сюди можна віднести будь-яких ляльок, яких використовують для прикраси приміщень і ми з задоволенням купує недорогих ошатних і красивих ляльок для прикраси будинку.

  На нашому сайті Ви можете підібрати і замовити ляльку ручної роботи.

  З повагою до Вашого вибору команда сайту STOCK1 OUTLET

  У цій категорії немає товарів.